Praha – seminář moderních látkových plen

Kdy: středa 18. 4. 2018 od 16.30 do cca 18.30 hod. 

Kde: sídlo sdružení Tereza, Haštalská 17, Praha 1, nedaleko metra Náměstí republiky (trasa B) –  kontakt

Bližší informace: Lucie Jandošová  – tel. 777 238 939, info@latkovepleny.cz

První nahlédnutí do světa látkových plen může být zmatené. Co je potřeba koupit? Jak se to používá? Co patří navrch a co dospodu? To budu pořád jenom prát?

Takhle jsme začali všichni, nebojte. Abyste se v látkových plenách lépe vyznali, připravujeme pro Vás pravidelné semináře. Probereme na nich všechno, co se týká praní a údržby plen, ukážeme Vám různé typy látkovek a vysvětlíme, co se jak používá, kolik plen budete potřebovat, jak je můžete kombinovat…a mnoho dalšího!

Na semináři si budete moci prohlédnout a osahat moderní plenky a doplňky, které prodáváme v našem e-shopu (systémy Popolini, Breberky, Imse Vimse,  Petitl Lulu, Bamboolik, Bambino mio), a zeptat se na všechno, co vás k používání látkových plenek zajímá.

Semináře trvají přibližně dvě hodiny. Vstup je zdarma. Miminka i tatínkové jsou vítáni!

Budeme rádi za potvrzení účasti, pokud se k nám chystáte. (Kdybychom museli náhodou seminář přesunout, budeme  Vám moct dát o změnách vědět.  K žádným reklamním účelům Váš mail používat nebudeme:)

Semináře pořádáme přibližne jednou za šest týdnů. Další termín máme v druhé půlce května 2018 – předběžně 30.5.2018.  Datum ještě upřesníme. Aktuální informace najdete i na našem facebooku

Pokud se Vám termín nehodí, nebo nemůžete přijít, zavolejte, poradíme i po telefonu nebo po mailu 🙂

Související štítky: ,

Dnes

Svátek má Petra Zítra má svátek Helena

Nejnovější inzerát

Prodám velkou sadu plen Bamboolik AI2 + 3ks AIO bambus Třetina plen je nová, nepraná. Zbytek sady je s láskou používán na jedno dítko cca...

 Prodám

8 500,00 Kč